Сторінка Чомусиків


Загадкові друдли

Друдл (або англійською droodles) – це цікавий винахід американського автора-гумориста Роджера Прайса і креативного продюсера Леонарда Стерна, запропонований ними в 1950-х роках. Назва droodle є комбінацією трьох слів “doodle” (каракулі), “drawing” (малюнок) і “riddle” (загадка). Навіть сама назва винаходу цілком відображає креативне мислення своїх авторів.

Суть винаходу полягає в тому, що вам пропонується описати картинку, яка має множинні значення. Картинка Друдла є чимось на зразок каракулей і схожа на те, що зазвичай студент або школяр малюють машинально на папері під час лекції або уроку. Однак у droodle автори спочатку закладають варіативність її інтерпретації. Спочатку Друдли мали тільки розважальний характер, а публікували їх в основному в газетах і журналах для підвищення інтересу читача до видання. Адже, напевно, будь-якій людині завжди хочеться розгадати просту і цікаву загадку. Однак, поступово Друдли перекочували і в інші сфери людського проведення часу: в психологію і навіть в мистецтво.
Часто Друдли загадуються саме дітям для розширення їх кругозору, і тому нерідко Друдли-картинки можна зустріти в різних дитячих книжках. Однак використовувати Друдли можна не тільки для дітей, але для дорослих для розвитку їх навичок творчого мислення. Крім того, Друдли використовуються в гештальтпсихології і гештальт-терапії.
Пропонуємо найцікавіші друдли, які ми змогли знайти в мережі Інтернет. Завдання звучить так: Що зображено на цьому малюнку? Вкажи максимальну кількість можливих варіантів.

 Як створити класичні друдли?
Коли діти вже набудуть певного досвіду опису намальованих друдлів, вони можуть спробувати створити і власні друдли, а потім із друзями придумати і описи до них. Нагадаємо:
● друдли майже завжди однокольорові (хоча це й не обов'язково, проте кольори зменшують кількість варіантів їх опису);
● друдли — це схематичні зображення, на них ніколи не малюють тварин, рослин, інших об'єктів, які легко впізнати, бо це зменшує кількість варіантів опису;
● зображення друдлів не перевантажують великою кількістю ліній, часто достатньо 2 - 4 лінії.


Шановні батьки!

Якщо ваша дитина хоче знати, чому на полюсах холодно, а на екваторі жарко, чому бувають дощі з апельсинів, хто придумав глобус... придбайте для неї "Енциклопедію для чомусиків (Всезнайко)"




Універсальні інтелектуальні ігри

Інтелектуальні ігри для дітей шкільного віку

ВсіКниги

МегаЗнайка шукає друзів


Дорогі діти!Завітавши на megaznaika.com.ua, ви матимете можливість збагатити свої знання та корисно провести час, розгадуючи кросворди і загадки, граючи в ігри, поділитися з іншими читачами сайту своїми здобутками.

Загадки

Розмальовки

Головоломки

Умілі ручки

Полиця Чомусиків


Сайти для дітей

http://educat.at.ua/Презентації для дітей
http://slovogray.narod.ru/"Словограй" літературний сайт Ігоря Січовика

https://pustunchik.ua/ua/checkyourself/viktorinyДитячий портал Пустунчик



Немає коментарів:

Дописати коментар