Батькам на замітку


ТОП 10 сайтів для дітей українською мовою

http://maluk.in.ua/ -розвиваючі ігри, творчість.

http://www.abetka-logopedka.org/«Світ дитини» – сайт створений мешканкою Харкова. Логопед за фахом, вона пише вірші, чистомовки, розробляє цікаві завдання для малят. Тут можна знайти ігри, кросворди, розваги, гуморески, жарти, дитячі забавлянки, приказки та прислів'я, українські пісні та вірші, художню і навчальну літературу.

http://chytanka.com.uaвеб-проект "Читанка" - це дитяча публічна онлайн-бібліотека. У  бібліотеці зібрані ті книги, які давно не перевидаються і яких у крамницях не знайдеш.

http://www.levko.info/дитячий сайт, що пропонує багатий вибір дитячих ігор, лічилок, загадок, віршів, казок, аудіо та відео матеріалів, а також тут можна знайти поради до різноманітних саморобок, розмальовки, найпростіші кулінарні рецепти для малечі, матеріали про дитячі свята

http://abetka.ukrlife.org/абетки, казки, читаки, скоромовки, загадки, прислів`я.

http://www.zrobysama.com.ua
 - це блог про речі, які можна зробити власноруч: листівки, альбоми, скрапбукінг, декор, вишивки.

http://www.clarastudio.tv/
 - це веб-сторінка, на якій зібрані проекти християнської мультимедійної студії Clara Studio – добрі, кумедні, дотепні, пізнавальні історії українською мовою !

http://sonyashnik.com/
 - розваги для дітей: книжки, аудіо, відео, ігри.

http://www.nosiki.cv.ua/
- Матеріали для раннього розвитку дітей, музичні альбоми дитячіх гуртів, та виконавців, мінуси, ноти, музичні сценарії до дитячих свят та ранків, матеріали для розвитку творчих здібностей, кліпи з мультиків (пісеньки), багато книжок, журналів для дітей, казки від сучасних письменників, загадки та віршики на будь-які теми (також англійською)

http://natalyagurkina.ucoz.ua/ Наталя Гуркіна – казки, загадки, вірші для дітей.

http://kazkar.info/
 - зібрані найкращі казки з усього світу : англійські, німецькі, французькі, індійські і наші рідні українські народні казки. Не забули ми й про казки великих казкарів, таких як Шарль Перро, брати Гримм, Олександр Пушкін та Леся Українка.

http://derevo-kazok.com.ua/ 
- на ресурсі зібрано безліч казок українських та зарубіжних авторів. Твори можна слухати он-лайн, читати та навіть дивитись відео. 

ТОП 9 каналів Yоutube українською мовою 

з розвиваючим відео для дітей

Раджу прочитатиОлександра Савченко "Щоб книга увійшла у життя дитини: вітчизняний і зарубіжний досвід" (Початкова школа, №5 2016)


Як дитині вибрати книгу: 

правило п'яти пальцівШановні батьки!

Ви можете ознайомитися з навчальними програмами для початкової школи (оновленими), критеріями оцінювання навчальних досягнень учнів, орієнтовними зразками підсумкових контрольних робіт (ДПА)

МегаЗнайка - сайт для допитливих дітей, небайдужих батьків, вчителів початкової школи та вихователів.
Тут ви знайдете все: к
азки, вірші, ігри, пісні, цікаві факти про різноманітні предмети та явища, про рослинний та тваринний світ, про людину та її діяльність.
МегаЗнайка чекає зустрічі з новими друзями!

Розвиток дитини - сайт для розумних батьків


Study-Smile: Розвиваючі заняття та навчальні програми для дітейШановні батьки!
Запрошуємо вас на музичний фестиваль "Празька весна" та до нашої літературної кав'ярні. Велике прохання залишити всі справи вдома, із собою взяти тільки гарний настрій.


7 квітня 2016 року
Початок об 11.20.

З повагою учні 3 класу та класний керівник

Батьківські збори 
Круглий стіл "Презентація улюбленої енциклопедії"

Шановні батьки!
"Краща література юним читачам" (КЛЮЧ) - таку назву має проект, присвячений дитячій літературі України.
Щороку в Україні видається більше тисячі книжок для дітей. Юному читачеві важко зорієнтуватися у цьому океані друкованої продукції, знайти якісну літературу до смаку.
Детальніше про "КЛЮЧ" за посиланням.


Шановні батьки!
На календарі середина травня: лагідно гріє сонечко, співають пташки. Усі думки уже про літо, море, цікаві подорожі. А для школярів це найвідповідальніша пора - написання контрольних робіт, підведення підсумків роботи за рік. Давайте разом допоможемо нашим дітям якнайкраще пройти це складне випробування.
Дякую за допомогу і розуміння.

Немає коментарів:

Дописати коментар