Почитайко

Маленький читайлик

Як і що читати дітям від 7 до 11 років


Літературна кав'ярня чекає друзів
Готуємося до засідання літературної кав'ярні.
Подумайте, які завдання ви б запропонували гостям:
- ребуси;
- кросворди;
-вікторину;
- діалог літературних героїв;
- запитання автору;
- літературну абетку.

Можна також скласти анотацію, зробити електронну презентацію, написати відгук на прочитану книгу. Залучайте до участі батьків, вони вам не відмовлять. Творіть! Бажаю успіхів!

14 лютого - Міжнародний день 
дарування книг
У цей день Національна бібліотека України для дітей провела благодійну акцію.
Ми не змогли залишитись осторонь  цієї важливої справи і подарували  вихованцям школи-інтернату №4 для слабозорих дітей  цікаві ілюстровані книги. Сподіваємося, що наш невеликий подарунок сподобається дітлахам.

«Читайте, читайте і ще раз читайте!»

                       Всеволод Нестайко
2 квітня - Міжнародний день дитячої книги.
Починаючи з 1967 року з ініціативи і за рішенням Міжнародної ради з дитячої книги (IBBУ) 2 квітня, в день народження великого казкаря Ганса Крістіана Андерсена, весь світ відзначає Міжнародний день дитячої книги, підкреслюючи тим самим важливу роль дитячої книги у формуванні духовного і інтелектуального обличчя нових поколінь Землі.

У нашій школі вже стало доброю традицією проведення у цей день цікавих заходів: виховні години, казкові вікторини, ляльковий театр, презентації улюблених книжок.
7 квітня третьокласники з нетерпінням чекатимуть гостей у літературній кав'ярні,  щоб поділитися думками про прочитані книги, презентувати свої улюблені твори. 

7 квітня 2016 року відкрилася  наша літературна кав'ярня.  Нещодавно класну бібліотеку поповнили  книги Мар'яни і Тараса Прохасько "Хто зробить сніг", "Куди зникло море", "Як зрозуміти козу", які учні 3 класу з радістю презентували гостям. Запрошуємо усіх бажаючих до нашої кав'ярні, щоб обмінятися книгами,  поділитися враженнями про  прочитані твори.

Немає коментарів:

Дописати коментар